Choď na obsah Choď na menu
 


Prehliadka závodu

Stratégia v oblasti výroby je založená na troch základných pilieroch, ktorými sú kvalita, flexibilita a produktivita. Naším cieľom je prostredníctvom týchto troch pilierov dosiahnuť maximálnu spokojnosť zákazníkov a konkurencieschopnú výrobu.

V závode využívame najmodernejšie výrobné technológie a takmer 400 robotov. Využitím adaptabilných nástrojov a automatického nastavenia výrobných liniek dosahujeme vysokú flexibilitu, vďaka ktorej môžeme výrobu pružne prispôsobovať požiadavkám zákazníka. Pri maximálnom využití výrobnej kapacity budeme vyrábať 300 000 automobilov ročne, čo predstavuje až 100 kusov na zamestnanca. Dosahujeme tak jednu z najvyšších úrovní produktivity v automobilovom priemysle.

Prvým modelom vyrábaným v našom závode je nový model Kia cee’d, 5-dverová verzia, ktorý je určený pre európskych zákazníkov. V júni 2007 sa začala výroba obľúbeného športovo-úžitkového vozidla Sportage. V júni 2007 bola spustená výroba kombi verzie modelu cee’d a výroba 3-dverového modelu cee’d sa začala v októbri 2007.